PBT014: DOMINIKANA na wakacje. Poradnik.

Dominikana kojarzona jest głównie z rajskimi plażami i palmami. Ma jednak dużo więcej do zaoferowania. Warto wyjść poza hotel i przekonać się o tym i zobaczyć atrakcje Dominikany na własne oczy.

Pomoże nam w tym polsko-dominikańska para – Zosia i Christian de los Santos, którzy stworzyli bloga Pal’Caribe, aby pokazywać prawdziwe piękno Dominikany i jej mniej znane oblicze.

Jak się żyje w Dominikanie?

Żeby dobrze przygotować się do podróży warto najpierw dowiedzieć się jak wygląda codzienne życie na Dominikanie i jacy są jej mieszkańcy, dlatego naszą rozmowę zaczniemy właśnie od tego. Poznasz codzienność mieszkańców wyspy i dowiesz się jakich zachowań należy unikać.

Jaka pogoda jest w Dominikanie?

Dominikana to wyspa, na którą można przylecieć o każdej porze roku, ale warto najpierw wiedzieć jakie różnice występują między poszczególnymi miesiącami. Dowiesz się kiedy najlepiej przylecieć do Dominikany, żeby uniknąć deszczów i huraganów.

Dominikana i jej plaże

Dominikana nierozerwalnie kojarzy nam się z plażami i rzeczywistości ma w tym obszarze wiele do zaoferowania. Dowiesz się gdzie są te najładniejsze, z drobnym, białym piaskiem i cudownym kolorem wody. Porozmawiamy też o tym, czy glony na plażach w Dominikanie to problem.

Dominikana – co warto zobaczyć?

Wspominałem już, że będąc na wakacjach w Dominikanie warto wyjść poza hotel i poznać jej prawdziwe oblicze. Z tej części rozmowy dowiesz się jakie są główne atrakcje Dominikany i co warto zobaczyć podczas pobytu.

Dominikana na własną rękę

Sposobów na zwiedzanie wyspy jest wiele. Możesz np. skorzystać ze zorganizowanych wycieczek lub zwiedzać ją samodzielnie, np. wypożyczonym samochodem. Dowiesz się czy

Zatem zapraszam Cię na wywiad o Dominikanie!

Linki do kanałów Zosi i Christiana:

? Blog

? Instagram

? Facebook

Chcesz mi pomóc w rozwoju tego podcastu? Świetnie ?


? Zostaw ocenę tego w swojej aplikacji do słuchania podcastów
? Obserwuj na Instagramie: https://www.instagram.com/podroze_bez_tajemnic/
? Subskrybuj kanał na You Tube: https://bit.ly/PBT_SUBSKRYBUJ
? Polub na Facebooku: https://www.facebook.com/podrozebeztajemnic

Wszystkie odcinki znajdziesz tutaj.


Słuchaj podcastu o Dominikanie w:


Podcast o Dominikanie w wersji wideo:
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *